sobota, 23 sierpnia 2014

Kim są Trenerzy Wsparcia w Odchudzaniu - część 1
Trener Wsparcia w Odchudzaniu to osoba, która prowadzi Spotkania Motywacyjne. To osoba, która napędza całą Grupę. Dzięki Trenerowi spotkania są pełne dynamizmu, a Ty wychodzisz naładowany energią, pewien, że najbliższy tydzień będzie taki, jak TY ZDECYDUJESZ. I pewien, że pozytywna motywacja, myślenie o benefitach, o Twoich super korzyściach, przybliży Cię do zmiany, o którą Ci chodzi. Trener niczego Ci nie narzuca, ani nie nakazuje. Trener tak Cię prowadzi, żeby każda zmiana i każdy krok do przodu wynikał z TWOJEJ AUTENTYCZNEJ POTRZEBY. Wtedy masz gwarancję, że to będzie na stałe. A o efekcie jo-jo będziesz mógł tylko poczytać, bo Ciebie to już nie dotyczy!

Kim są Trenerzy Wsparcia w odchudzaniu w Klubie Równowagi?

Często są to osoby, które same już przeszły swoją drogę Uczestnika w Klubie, doskonale znają Metodę Równowagi Metabolicznej, bo testowały ją na sobie przez kilka, kilkanaście miesięcy. Wiedzą też, co gra w duszy osoby, która ma za dużo kilogramów, wie, co robi niewłaściwie, a i tak nie może się powstrzymać…  Tacy uczestnicy, którzy już zakończą swoją przygodę właśnie jako Uczestnik, przechodzą szkolenie Trenera Wsparcia w Odchudzaniu. Poznają tajniki Metody „od kuchni”, poznają też tajniki organizowania i prowadzenia Spotkań. Taki Trener wie do szpiku kości, jak szczupłą sylwetka zmieniła jego czy jej postrzeganie samego siebie, jak można czuć się lepiej we własnym ciele i jak bardzo może wrosnąć samoocena. I taki Trener dostaje wręcz „bzika” na punkcie pomagania innym, żeby też po prostu mogli tego doświadczyć. To jest jeden z najlepszych „bzików”, jakie można sobie wymarzyć :-)

Zobacz na przykład Anię Przychodzień, która jeszcze w zeszłym roku rozpoczęła przygodę z nami. Zobacz, jak sama się zmieniła.

A teraz Ania nie dość, że prowadzi własne Grupy, to jeszcze jeździ z nami po Polsce i pokazuje swoim przykładem, że można z „kaczątka” stać się piękną, zgrabną kobietą, ale i gwiazdą, której setki osób chcą słuchać i której przykładem chcą się inspirować. Gdyby w każdej małej miejscowości w Polsce, i w każdej dzielnicy większego miasta w Polsce, była choćby jedna taka Ania, bylibyśmy innym krajem, o niebo szczęśliwszym. Aniu, dziękujemy Ci za to, czego dokonałaś i jak przekazujesz to dalej :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz